FakturaByMarcio jest łatwym w obsłudze, ale zarazem rozbudowanym programem do tworzenia faktur. Posiada wszystkie funkcje potrzebne do bieżącej działalności rozliczeniowej. Zaletą aplikacji jest możliwość tworzenia kopii bezpieczeństwa bazy danych i zapisywania jej w bezpiecznym miejscu. Bezpieczeństwo zapewnia również funkcja dodawania wielu użytkowników, zabezpieczając ich profile hasłem.

Dzięki FakturaByMarcio można prowadzić rozliczenia dla wielu firm, które niezależnie od siebie mogą wystawiać faktury. Ułatwieniem jest stworzenie listy kontrahentów, towarów i usług, a także rachunków bankowych, stawek VAT, jednostek miary i wagi czy terminów płatności. Przy dużej liczbie kontrahentów przydatna będzie na pewno wyszukiwarka naszych klientów, dzięki której użytkownik znajdzie firmę kupującą od nas towar lub usługę, za pomocą wpisania kilku liter z jej nazwy, ulicy lub numeru NIP.

Dodatkowymi walorami FakturaByMarcio jest możliwość sprawdzenia poprawności NIP, REGON, numerów kont bankowych i kodów pocztowych. Program w ten sposób chroni użytkownika przed wpisaniem omyłkowych danych. Każdą fakturę można wystawić wpisując wymagane informacje na bieżąco, lub korzystając z wcześniej utworzonej bazy danych. Ważną funkcją aplikacji jest możliwość korygowania każdej faktury. Poprawione dokumenty także posiadają własną listę, do której można w łatwy sposób dotrzeć.

FakturaByMarcio jest kierowany do małych i średnich firm, a także osób prowadzących działalność gospodarczą.
Program powstawał przez kilka lat. Jest na bieżąco rozbudowywany i dostosowywany do aktualnie obowiązujących przepisów. Mam nadzieję, że dzięki tej aplikacji, na pozór nudne operacje księgowe, staną się dla Was przyjemnością.


Zapraszam do współpracy
Autor programu